۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
صفحه اصلی
1396/07/17 موسسات فرهنگي و هنري از پرداخت ماليات معاف هستند
موسسات فرهنگي و هنري از پرداخت ماليات معاف هستند
معاون توسعه مديريت و منابع وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي كه  در ديدار با استاندار خراسان جنوبي سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: با تفاهم نامه اي كه بين وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و وزارت اقتصاد و دارايي به امضاء رسيد موسسات فرهنگي - هنري در كشور از پرداخت ماليات معاف هستند كه اين امر، كمك بسيار مناسبي براي توسعه فعاليت هاي فرهنگي و هنري خواهد بود.
دكتر علي اصغر كارانديش ، به كمك هاي اعتباري وزارت ارشاد به استان ها اشاره كرد و ادامه داد: اين كمك ها در سال گذشته نسبت به سال 92 بيش از 5 برابر افزايش داشته است.
وي، نياز مجتمع هاي فرهگني و هنري به تعميرات را از جمله مشكلات موجود در اين بخش برشمرد وخاطر نشان ساخت: در خصوص تجهيز اين مجتمع ها، آماده هرگونه كمك به استان ها از جمله استان خراسان جنوبي هستيم.
وي به پيشرفت 12 درصدي مجتمع فرهنگي - هنري بيرجند اشاره كرد و ادامه داد: تاكنون 12 ميليارد تومان براي اجراي اين پروژه هزينه شده كه براي اتمام آن نياز به 31 ميليارد تومان اعتبار است و با افزايش اعتباري كه در خصوص اين پروژه در سال جاري صورت مي گيرد، اميد است روند اجراي آن شتاب بيشتري به خود گيرد.
وي، كمبود اعتبارات اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي را مورد تاكيد قرار داد و افزود: در سال گذشته و 6 ماه اول سال جاري، كمك هايي در حوزه هاي تملك و جاري صورت گرفت كه اميدواريم باحمايتي كه در استان صورت مي گيرد شاهد بهبود اوضاع اعتباري اين اداره كل نيز باشيم.
 
 
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal