۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
صفحه اصلی
1396/07/20 كمك به هم نوع موجب نشاط در جامعه خواهد شد
كمك به هم نوع موجب نشاط در جامعه خواهد شد
معاون سياسي ،امنيتي واجتماعي استاندار خراسان جنوبي در مراسم جشن عاطفه هابا اين مطلب، افزود: كمك به هم نوع و تلاش براي حل مشكلات آنها موجب ايجاد نشاط و شادابي در جامعه خواهد شد.
محمد حسيني، ادامه داد: در جامعه اي كه باورهاي ديني و اسلامي حاكم است نمي توان پذيرفت كه دانش آموزي از همه امكانات برخوردار بوده و برخي ديگر از همان قشر از امكانات اوليه محروم بوده و در فقر و تنگدستي به سر مي برند.
وي فراهم نمودن امكانات آموزشي براي همه دانش آموزان را مورد تاكيد قرار داد و افزود: قطعاً اينكه براي حل مشكلات يكديگر تلاش كنيم و در راستاي كمك به هم نوع تلاش كنيم ، نشاطي اجتماعي و همگاني را به دنبال خواهد داشت كه با هيچ پاداشي قابل مقايسه نخواهد بود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، پيروي از سيره امام علي (ع) را منوط به گفتار و رفتار دانست و تصريح كرد: اينكه تنها به زبان ادعا كنيم كه پيرو منش و تفكر امام علي(ع) هستيم كافي نيست بلكه بايد در عمل و رفتار اين امر را نشان دهيم.
حسيني، حمايت از سيره امام علي(ع) را وظيفه همه آحاد جامعه دانست وتصريح كرد: اگر خواستار آرامش در جامعه هستيم بايد احساس مسئوليت نسبت به يكديگر در جامعه به يك باور قلبي تبديل شود در غير اين صورت نخواهيم توانست به اهداف مورد نظر دست يابيم.
وي اسلام را دين مودت، دوستي، محبت و اخلاق دانست و تصريح كرد: اگر آفتي و يا ايرادي مشاهده مي شود مربوط به نوع عملكرد و رفتاري است كه از ما سر مي زند كه اين امر هيچ ارتباطي به دين اسلام و آموزه هاي ديني ندارد.
 
 
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal